23.01.2020
Automehaničar

Servisno-prodajni objekat Porsche Beograd Ada, osnovan 2006. godine na lokaciji Radnička 4 u Beogradu, raspisuje konkurs za radno mesto:

Mehaničar u limarsko-farbarskoj radionici

GLAVNA ZADUŽENJA

  • Sprovodi i odgovoran je za visok kvalitet obavljenih mehaničarskih radova u limarsko-farbarskoj radionici, po svakom radnom nalogu.
  • Koristi sve raspoložive sisteme, pomoći i opremu, kako bi obezbedio brzo i trajno rešenje
    opravdane primedbe klijenta (ELSA, DISS, dijagnostički uređaji, oprema, specijalni alat, uputstva za popravku...).
  • Definiše potrebne delove, alat, opremu i potrošni/pomoćni materijal za popravku uzimajući u obzir uputstva za popravku iz ELSA sistema.
  • Odgovoran je za formiranje jasnih nalaza servisa sa definisanjem razloga neispravnosti dela/sistema na vozilu (ručno upisano na radni nalog sa potpisom i datumom).
  • Vrši prijavu i odjavu u toku prisustva na radu, za proizvodna i neproizvodna vremena.
  • Mehaničar pruža podršku servisnom savetniku/referentu za garancije kroz opis potrebne/izvršene defektaže i potrebnih/izvršenih radova radnog naloga u slučaju tehničkih problema i/ili dodatnih radova.
  • Mehaničar pruža podršku osoblju službe delova pri definisanju potrebnih delova za zamenu.
  • Obezbediti tačno, kompletno/shodno potrebama i u dogovoreno vreme rešenje zadatih naloga.
  • Koristi zaštitna sredstva (folija za volan, ručicu menjača, patosnice i sedište, pokrivke i sl.), radi zaštite imovine klijenta. Delove skinute sa vozila odlaže na stalaže, radne stolove

USLOVI:

  • Minimum III stepen stručne spreme tehničkog profila
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Prednost završena srednja škola smer automehaničar ili stručna obučenost, posedovanje
    sertifikata o pohađanim završenim obukama za poslove automehaničara
  • Radno iskustvo na sličnim poslovima

LIČNE OSOBINE

  • Pedantnost i samostalnost u radu
  • Pouzdanost i odgovornost
  • Timski duh
  • Spremnost za učenje i usavršavanje
  • Aktivan pristup poslu
  • Poštovanje autoriteta i procesa rada

USLOVI RADA

  • Fiksna zarada uz ostvarenje bonusa prema učinku rada
  • Fiksno radno vreme
  • Dinamična radna atmosfera
  • Rad u stručnom timu
  • Mogućnost pohađanja stručnih obuka

KONKURS JE OTVOREN DO 10.02.2020. godine
Radne biografije slati na mail: darinka.bratic@porsche-ada.rs

Porsche Beograd Ada
11000 Beograd
Radnička 4
Telefon: +381 11 35 30 400